fbpx

Tukisukat ja tuet


Helsinki

Tuuli Tikkanen
Liiketoimintapäällikkö
+358 44 4762530

Anu Lehtimäki
Jalkaterapeutti
Kompressiotuotteet ja valmisortoosit , Tarjoomapäällikkö
+358 444762507
anu.lehtimaki@haltija.fi

Tiina Koivulehto
Lähihoitaja
Kompressiotuotteet ja valmisortoosit
+358 444762510
tiina.koivulehto@haltija.fi

Erika Gröndahl
Toimintaterapeutti
Kompressiotuotteet ja valmisortoosit
+358 444762536
erika.grondahl@haltija.fi

Elise Kumlin
Fysioterapeutti
Kompressiotuotteet ja valmisortoosit
+358 417305893
elise.kumlin@haltija.fi

Hanna Helkiö
Myynti- ja ostotilaukset
Kompressiotuotteet ja valmisortoosit
+358 444762512
hanna.helkio@haltija.fi

Sari Liuha
Fysioterapeutti
Kompressiotuotteet ja valmisortoosit
+358 444762508
sari.liuha@haltija.fi


Nina Ruuskanen 
Apuvälineteknikko
Kompressiotuotteet ja ortoosit
044 476 2503 
nina.ruuskanen@haltija.fi

Tea Kanerva 
Jalkaterapeutti, lymfaterapeutti
Kompressiotuotteet ja ortoosit
044 476 2505 
tea.kanerva@haltija.fi


Oulu

Soile Kauppila-Pekkala
Toimintaterapeutti
Kompressiotuotteet ja valmisortoosit
+358 44 4762533
soile.kauppila-pekkala@haltija.fi