Palveluratkaisut

Pia Yli-Kankahila
Asiakkuusjohtaja
Palveluratkaisut ja konseptit
044 476 2518
pia.yli-kankahila@haltija.fi

Joni Heikkilä
Tuotepäällikkö
Kuntoutus-ja terapiaratkaisut
050 503 1304
joni.heikkila@haltija.fi

Minna Hiltunen
Avainasiakaspäällikkö
Hoivaratkaisut
044 780 0725
minna.hiltunen@haltija.fi

Jari Leppiniemi
Tekninen asiantuntija
Esteettömyys- ja infraratkaisut
Pirkkala
044 589 2290
jari.leppiniemi@haltija.fi

Aura Nurkki
Myyntiedustaja
Tekniset ja kommunikaation apuvälineet
Etelä- ja Länsi-Suomi. HUS, VSSHP, PHSHP, KHSHP, PSHP, SATHP, EPSHP, VSHP
044 715 9785
aura.nurkki@haltija.fi

Ari Ojala
Myyntiedustaja
Tekniset ja kommunikaation apuvälineet
Itä- ja Keski-Suomi. KSSHP, ESSOTE, PSSHP, SIUNSOTE, EKSOTE, ISSHP, CAREA
044 476 2539
ari.ojala@haltija.fi

Marjaana Anttila
Myyntiedustaja
Tekniset ja kommunikaation apuvälineet. Osasto- ja perusapuvälineet.
Pohjois-Suomi. OYS, LPSHP, LSHP, Kainuu, SOITE
044 476 2535
marjaana.anttila@haltija.fi