fbpx

Osasto- ja perusapuvälineet

Emilia Peuronen
Myyntiedustaja
Espoo, Vantaa, Itä-Uusimaa, Keusote pl. Hyvinkää ja Nurmijärvi, Päijät-Häme, Keski-Suomi ja Ahvenanmaa
041 730 9033
emilia.peuronen@haltija.fi

Marjaana Anttila
Myyntiedustaja
Länsi-Pohja, Lappi, Pohjois-Pohjanmaa, Oulu
044 476 2535
marjaana.anttila@haltija.fi

Tommi Ilves
Myyntiedustaja
Pirkanmaa, Kanta-Häme, Länsi-Uusimaa, Hyvinkää ja Nurmijärvi
044 235 9796
tommi.ilves@haltija.fi

Tuomas Juntunen
Myyntiedustaja
Pohjois-Karjala, Pohjois-Savo, Itä-Savo ja Etelä-Savo
045 131 8182
tuomas.juntunen@haltija.fi

Tanja Pekkarinen
Myyntiedustaja
Helsinki, Eksote, Kymsote,
044 476 2525
tanja.pekkarinen@haltija.fi

Juha Moilanen
Myyntiedustaja
Kainuu, Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa, Vaasa, Oulu
044 476 2511
juha.moilanen@haltija.fi

Turo Shemeikka
Myyntiedustaja
EPSHP, SatSHP,
yksityiset sekä kolmannen sektorin sote-palveluntoimittajat alueella VSSHP
041 731 1550
turo.shemeikka@haltija.fi

Johanna Packalén-Javanainen
Myyntiedustaja
VSSHP:n alue julkinen sektori
041 7315094
johanna.packalen-javanainen@haltija.fi