fbpx

Liikkumisen apuvälineet


Anna Yli-Kojola
Myyntiedustaja
HUS lasten apuvälineet,
Länsi- ja Keski-Uusimaa,
Validia-kuntoutus
040 747 0025
anna.yli-kojola@haltija.fi


Mikko Hautere
Myyntiedustaja
HUS sähköiset liikkumisen apuvälineet,
Porvoo, Ahvenanmaa
044 084 6680
mikko.hautere@haltija.fi


Reetta Uuttera
Myyntiedustaja
Pirkanmaa
044 974 1221
reetta.uuttera@haltija.fi

Mia Kylen
Myyntiedustaja
Kanta-Häme, Päijät-Häme, Turku, Somero
044 476 2515
mia.kylen@haltija.fi


Petteri Laurila
Myyntiedustaja
Helsinki, Espoo, Vantaa, Eksote, Kymsote
0400 217 811
petteri.laurila@haltija.fi


Mia Koski
Myyntiedustaja
Perhevapaalla. 
044 476 2523
mia.koski@haltija.fi

Niina Kostamo
Myyntiedustaja
Lapin SHP, Länsi-Pohjan SHP, Kainuun SHP, Pohjois-Pohjanmaa (AVK), Vaasa, Pohjois-Pohjanmaa, läntinen Keski-Pohjanmaa
044 476 2524
niina.kostamo@haltija.fi

kati santi-saari
Kati Santi-Saari
Myyntiedustaja
Varsinais-Suomi, Satakunta, Raisio
044 743 4720
kati.santi-saari@haltija.fi

Riku Rautjärvi
Myyntiedustaja
Keski-Suomi, Etelä-Savo, Etelä-Pohjanmaa SHP
040 777 5128
riku.rautjarvi@haltija.fi


Kari Pietikäinen
Avainasiakaspäällikkö
Yksilölliset apuvälineet
Pohjois-Savo, Itä-Savo, Pohjois-Karjala
0400 747 539
kari.pietikainen@haltija.fi