Liikkumisen apuvälineet


Anna Yli-Kojola
Myyntiedustaja
HUS lasten apuvälineet
Länsi- ja Keski-Uusimaa,
Validia-kuntoutus
040 747 0025
anna.yli-kojola@haltija.fi


Mikko Hautere
Myyntiedustaja
HUS sähköiset liikkumisen apuvälineet,
Porvoo, Ahvenanmaa
044 084 6680
mikko.hautere@haltija.fi


Tarja Jalovaara
Myyntiedustaja
Helsinki, Espoo, Vantaa,
Rinnekoti
040 900 8690
tarja.jalovaara@haltija.fi


Reetta Uuttera
Myyntiedustaja
TAYS, Keski- ja Pohjois-Pirkanmaa
044 974 1221
reetta.uuttera@haltija.fi

Mia Kylen
Myyntiedustaja
Etelä-Pohjanmaa, Etelä-Pirkanmaa, Raisio, Turku
044 476 2515
mia.kylen@haltija.fi


Petteri Laurila
Myyntiedustaja
Kanta-Häme, Päijät-Häme
Eksote, Carea
0400 217 811
petteri.laurila@haltija.fi


Mia Koski
Myyntiedustaja
Pohjois-Savo, Etelä-Savo, Itä-Savo, Pohjois-Karjala
044 476 2523
mia.koski@haltija.fi


Kari Pietikäinen
Avainasiakaspäällikkö
Ylä-Savon sote, Pieksämäki
0400 747 539
kari.pietikainen@haltija.fi


Pekka Kyllönen
Myyntiedustaja
Vaasa, Keski-Suomi
040 450 9312
pekka.kyllonen@haltija.fi

kati santi-saari
Kati Santi-Saari
Myyntiedustaja
Varsinais-Suomi, Satakunta
044 743 4720
kati.santi-saari@haltija.fi

Outi Kariniemi
Myyntiedustaja
Pohjois-Pohjanmaa (AVK),
Läntinen Pohjois- ja Keski-Pohjanmaa
044 476 2517
outi.kariniemi@haltija.fi

Niina Rikberg
Myyntiedustaja
Lapin SHP, Länsi-Pohjan SHP, Kainuun SHP,
Itäinen Pohjois-Pohjanmaa
044 476 2524
niina.rikberg@haltija.fi