Hallinto


Johtoryhmä


Leena Munter 

Toimitusjohtaja
050 336 0842
leena.munter@haltija.fi


Maarit Leppänen

Myynti- ja markkinointijohtaja
040 539 3303
maarit.leppanen@haltija.fi


Samu Vuorio 

Johtaja, talous- ja hallinto
040 830 1288
samu.vuorio@haltija.fi


Mika Paavola

Johtaja, tarjooma
040 833 4532
mika.paavola@haltija.fi


Ville Kattelus 

Johtaja
Huolto, infra ja logistiikka
044 040 3839
ville.kattelus@haltija.fi


Marco Storti 

Liiketoimintayksikön johtaja
050 556 1386
marco.storti@haltija.fi


Markkinointi ja myynti


Maarit Leppänen

Myynti- ja markkinointijohtaja
040 539 3303
maarit.leppanen@haltija.fi



Nina Aspinen
Media-assistentti
044 476 2538
nina.aspinen@haltija.fi


Nanna Rinta-Kultti

Asiakaspalvelupäällikkö, tilaukset, Pirkkala
040 455 5589
nanna.rinta-kultti@haltija.fi


Saila Ahlroth-Luomala 

Markkinointi- ja myyntisihteeri
044 757 1631
saila.ahlroth-luomala@haltija.fi


Liisa Kangasniemi 

Myyntisihteeri
040 742 5583
liisa.kangasniemi@haltija.fi


Helena Koponen 

Myyntiassistentti, Pirkkala
040 960 5468
helena.koponen@haltija.fi


Talous ja HR


Samu Vuorio 

Johtaja, talous- ja hallinto
040 830 1288
samu.vuorio@haltija.fi


Airi Ahlstedt

Ulkoinen laskenta, ostolaskut
040 455 2102
airi.ahlstedt@haltija.fi


Saila Luumi 

HR-asiat
044 741 9753
saila.luumi@haltija.fi

Liisa Kangasniemi
Myyntilaskut, asiakaspalvelu
020 791 2739
liisa.kangasniemi@haltija.fi