Hallinto


Johtoryhmä


Leena Munter 

Toimitusjohtaja
050 336 0842
leena.munter@haltija.fi


Maarit Lepén

Myynti- ja viestintäjohtaja
040 539 3303
maarit.lepen@haltija.fi


Samu Vuorio 

Talous- ja hallintojohtaja
(hr, ict,logistiikka)
040 830 1288
samu.vuorio@haltija.fi

Inka Ylipieti
Tarjooma- ja markkinointijohtaja
040 772 7897
inka.ylipieti@haltija.fi


Ville Kattelus 

Liiketoimintajohtaja
– Huolto, infra ja vuokraus
044 040 3839
ville.kattelus@haltija.fi


Markkinointi ja myynti


Nanna Rinta-Kultti

Asiakaspalvelupäällikkö, Pirkkala
040 455 5589
nanna.rinta-kultti@haltija.fi


Helena Koponen 

Myyntiassistentti, Pirkkala
040 960 5468
helena.koponen@haltija.fi


Saila Ahlroth-Luomala 

Myyntiassistentti
044 757 1631
saila.ahlroth-luomala@haltija.fi


Liisa Kangasniemi 

Myyntisihteeri
040 742 5583
liisa.kangasniemi@haltija.fi


Talous ja HR


Samu Vuorio
Talous- ja hallintojohtaja
(hr, ict,logistiikka)
040 830 1288
samu.vuorio@haltija.fi


Airi Ahlstedt

Ulkoinen laskenta, ostolaskut
040 455 2102
airi.ahlstedt@haltija.fi


Saila Luumi 

HR-asiat
044 323 5661
saila.luumi@haltija.fi

Liisa Kangasniemi
Myyntilaskut, asiakaspalvelu
020 791 2739
liisa.kangasniemi@haltija.fi