Yhteys

Asiakaspalvelu
09 612 2250
asiakaspalvelu@haltija.fi

Tilaukset
tilaukset@haltija.fi

Huolto
huolto@haltija.fi

Varaosat
varaosat@haltija.fi

Palvelunumeromme ovat avoinna arkisin klo 8-16.

Huoltokyselyt ja ajanvaraus
Vantaa
020 7912 755

Pirkkala
044 709 8148

Oulu
044 476 2509

Raisio
0400 921 392

 


Asiakaspalvelun henkilöt


Nanna Rinta-Kultti

Asiakaspalvelupäällikkö, tilaukset, Pirkkala
040 455 5589
nanna.rinta-kultti@haltija.fi


Liisa Kangasniemi 

Myyntilaskut, asiakaspalvelu, Vantaa
020 791 2739
liisa.kangasniemi@haltija.fi


Marjaana Väre

Myymälävastaava, Vantaa
040 162 0732
marjaana.vare@haltija.fi


Saila Ahlroth-Luomala 

Asiakaspalvelu, Vantaa
020 791 2753
saila.ahlroth-luomala@haltija.fi


Helena Koponen 

Asiakaspalvelu, Pirkkala
040 960 5468
helena.koponen@haltija.fi